Esileht / KONTOR&KOOL / Etiketid ja kleebised / Värvilised etiketid / Etikett Heavy Duty A4 20L 45,7x21,2 kol

Etikett Heavy Duty A4 20L 45,7x21,2 kol

Tootegrupid

Kleebise spetsifikatsioon                                      Avery Logo
Mõõdud(mm) 45,7x21,2
Pakend sisaldab 960 kleebist / 20 lehte 
Printeri tüüp Must-valge laser, koopiamasin 
Tootja kood L6103 
Liimi tüüp Permanentne, ilmastikukindel 
Värv Kollane, matt
Materjal Polüester 
Formaat A4 

 

Tootekood: ZL6103-20
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva

24,90 €

Kogus:

 

AVERY HEAVY DUTY KLEEBISED ON...

Faktid Avery Zweckformi Heavy Duty kleebiste kohta


 

Ilmastikukindlad kleebised Avery Zweckform Heavy Duty L6103-20

A4 suuruses leht, lehel 48 kleebist mõõdus 45,7 x 21,2mm, 20 lehte pakendis


Kui olete otsimas usaldusväärseid ilmastikukindlaid kleebiseid, mis ei ole usaldusväärsed ainult esimese vihmani vaid peavad vastu aastaid nii tormile, tuulele kui ka päikesepaistele, siis olete sattunud õigesse kohta. 

 


 

Sise- ja välistingimustes kasutatavate toodete püsivaks märgistamiseks valige vastupidavad Avery Zweckform Heavy Duty etiketid. Need kleepsud on oluliselt vastupidavamad kui tavalised paberist iseliimuvad sildid ja seda just tänu oma tugevale liimile ning vee-, õli-, rebenemise- ja mustusekindlusele. Lisaks on need kleebised vastupidavad UV-kiirgusele ja äärmuslikele temperatuuridele (-20°C kuni +80°C).

Veekindlad saksa kvaliteediga kleepsud sobivad kasutamiseks metallil, plastikul, värvitud pindadel, kangal, polükarbonaatidel ja klaasil nii sise- kui välistingimustes. 

Kasutusalasid on loendamatult palju, näiteks on need kleebised sobilikud keemia mahutitele, pudelitele, tööstuslikel seadmetele (kannatavad ka lahustiga pesu / koristamist), väikestele ja suurtele tehnika osakestele, tööriistadele, sügavkülmutavatele anumatele ja nii edasi.

 


 

Kleepsud sobivad nii tööstuslikesse tingimustesse (nagu ülevalpool kirjeldatud), kuid ka väikesed ettevõtted / mikroettevõtted ja kodus toodete valmistajad leiavad neile siltidele kasutusalasid, näiteks on meil kliente, kes kasutavad neid kleebseid veinipudelite tooteetikettide valmistamisel (kuna vein peab säilima aastaid) ja sügavkülmutavate toodete siltidena (kuna kleebisetiketid kannatavad ekstreemset külma). Lisaks on meie kliendid valmistanud nendest kleepsudest paatidele nimetähti, inventari markeerimiseks ja tuvastamiseks kleebiseid, koristusvahendite kleebiseid, arvutikomponentide seerianumbrite kleebiseid, puude ja taimede istikute pottidele /sortide/värvuste silte ja veel palju muud huvitavat.

 


 

Avery Heavy Duty ilmastikukindlad kleebisetiketid sobivad kasutamiseks enamikus laserprinterites ning nende eriti vastupidavate kleebiste suurepärane matt prindiviimistlus jääb selge ja terav ning kleebise kollane värv jääb kindlasti silma!

Kleepse on ülilihtne kujundada kasutades Avery Zweckformi tasuta veebipõhist tarkvara Avery Design&Print. Sealt leiate terve hulga kasutusvalmis pilte ja valmis kujundatud malle. Saate luua ka täiesti algusest oma kujunduse, lisades etiketile soovitud elemente ja printides välja. See on kiire ja lihtne.

 

Tutvu Avery Design & Print võimalustega klikkides siia

 

Juhendi Avery Design & Print veebipõhise tarkvara kasutamiseks leiad klikkides siia

 

Olete Avery kleepse juba kasutanud? Palun jätke meile tagasiside e-posti epood@itshop.ee

 


 

Kui alles võrdlete pakutavaid etikette, on hea meeles pidada, et Avery Zweckformi kleebisetiketid on oma saksa kvaliteedi ja lihtsa veebipõhise tarkvaraga turu parimad kleebised. Oleme rõõmsad ja kinnitame Teile, et olete teinud mõistliku valiku kui otsustate liituda sadade tuhandete Avery Zweckformi kleepsetikettide kasutajatega üle terve Euroopa!

 


Avery Heavy Duty plekilAvery Heavy Duty kleebis istikulAvery Heavy Duty kleebis arvutil

 

Sarnased tooted