Esileht / KONTOR&KOOL / Etiketid ja kleebised / Eriotstarbelised etiketid / Etikett eemaldatav Q20cm valge AKNALE

Etikett eemaldatav Q20cm valge AKNALE

Tootegrupid

Tootekood: ZL9003-10
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva

18,50 €

Kogus:

 

Etikett eemaldatav Q20cm valge AKNALE 

Läbimõõt 200 mm, 10 A4 lehte, 10 silti pakendi kohta, paber/PP kile, eemaldatav liim, värvus valge. Printeri tüüp: must-valge laser, värviline laser.

Kahepoolsed prinditavad klaassildid Avery Zweckform L9003-10 on esmaklassiline lahendus pakkumiste, sündmuste, lahtiolekuaegade või muu teabe edastamiseks kaupluste, restoranide, kontorite, administratiivhoonete vaateakendel ja ustel, klaasseintel ja lettidel. Sobib autoakendele uute ja kasutatud autode müümisel jne. Sildid on kahepoolsed. Paberist, mille prindid välja ja mida saab lugeda väljastpoolt, kui kleebite selle sisse. Paberist pool on ääristatud isekleepuva servaga, mis kleepub klaasi pinnale. Teine pool on läbipaistmatust polüpropüleenkilest, millele saad ka peale trükkida, kui soovid, et ka sees oleks trükk. Sildid kleepuvad usaldusväärselt klaasile ja läbipaistvale plastikule ning samas on need kergesti eemaldatavad, jätmata kleepuvaid jääke. 

Printimisel võite loota lehtede sujuvale läbipääsule printerist ilma ummistumiseta ja teravale prinditulemusele, mis ei määrdu tänu tooneripulbri suurepärasele kinnitumisele. Klaastäidiste Avery L9003-10 isekleepuvaid etikette saab trükkida mõlemale poole erineva sisuga, sest need on läbipaistmatud, sobivad kõikidele levinud mustvalgetele ja värvilistele laserprinteritele ning sobivad ka käsitsi kirjutamiseks.

Sarnased tooted