www.ITs24.ee

Esileht / KONTOR&KOOL / Etiketid ja kleebised / Ilmastikukindlad etiketid / Etikett Avery Heavy Duty 96x50,8mm hõbe

Etikett Avery Heavy Duty 96x50,8mm hõbe

Tootegrupid

Tootekood: ZL6012-20
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1-5 päeva

29,99 €

 

Ilmastikukindlad etiketid Avery Zweckform L6012-20 Heavy Duty, 96x50,8mm, 20 lehte pakis, hõbe

Permanentsed kileetiketid, mis on valmistatud polüesterkilest on mõeldud eriti ekstreemsete tingimuste jaoks. Hõbedad etiketid näevad välja stiilsed ja esinduslikud.

Õli-, mustuse-, UV-  ja veekindlad. Temperatuurikindlad alates –40 kuni +150 kraadi. Etiketid on lisaks muule ka rebenemiskindlad.

Etiketid on mõeldud kasutamiseks laserprinteris, aga saab kirjutada peale ka käsitsi. Sobivad kasutamiseks nii sise- kui ka välitingimustes. Ei karda päikest ega vihma. Liim on kuumakindel ja usaldusväärne.

Saadaval valged, kollased ja hõbedad heavy duty etiketid. Valikus erinevates mõõtudes etiektid.

Kasutamine: pudelite ja purkide sildid (tervishoid, laborid), paadinumbrid, metsasildid, konterinerite ja kaubapartiide sildid, taimesildid, kaupade ja tehnika ning tehnika osade märgistamine jms.

EtiketidEtikettIlmastikukindlad etiketid

Avery Zweckformi etikettidele on väga mugav printida lehel www.avery.fi - lihtsalt sisesta pakendil olev etiketi kood ja asu kujundama. Vastavalt etiketi koodile leiab programm ise sobivad mõõdud ning prindib lehele täpselt õiges mõõdus teksti või pildi.

Kuna programm on üles laetud veebi, uueneb see ise automaatselt ning jääb ära igasugune keerukas programmide installimine ja uuendamine. Luues eelnevalt mainitud lehele kasutajakonto on võimalik kõik etikettide kujundused salvestada isiklikku pilveruumi ning hiljem neid uuesti kasutada.

Avery etikettidel on QuickPEEL tehnoloogia, mis võimaldab etiketi aluspaberilt kiiresti eemaldada.

Sarnased tooted