Esileht / KONTOR&KOOL / Etiketid ja kleebised / Valged etiketid / Etikett A4/10L Q4cm flower

Etikett A4/10L Q4cm flower

Tootegrupid

Osta Etikett A4/10L Q4cm flower its24 e-poest. Meil on hea hind ja kiire tarne.

 

Tootekood: Z5084-10
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva

9,90 €

Kogus:

 

Etikett Avery Zweckform 5084 - diameeter 4cm, lilleõie kujuline

Kleebised, hinnasildid, ajutised märkmed – Vahel peab olema võimalik lihtsalt ja ilma kleepuva liimijäägita eemaldada kaubale, failile vms muule esemele külge pandud silte. 

Avery 5084 on pakend eemaldatavate kleepsetikettidega, millel on 24 etiketti lehe kohta ja 240 etiketti pakendi kohta. Nende kleebisetikettidega saate oma tooteid ajutiselt märgistada, teades, et saate need uuesti eemaldada ilma liimijääke jätmata. Etiketid kleepuvad usaldusväärselt paljudele erinevatele pindadele, kuid kui teie kliendid eemaldavad need oma ostetud toodetelt või kui teie eemaldate need uuesti kasutamiseks purkidelt või pudelitelt, ei jäta need maha liimijääke. Need iseliimuvad sildid on universaalsed - sobivad kasutamiseks kõigis printrites.

Avery eemaldatavad sildid aitavad teil ka keskkonna eest hoolitseda, kuna neil on FSC® sertifikaat, mis tähendab, et need on valmistatud toorainest, mis on pärit rahvusvaheliselt tunnustatud vastutustundlikule metsamajandamisele pühendunud ettevõtetelt ja neid saab taaskasutada koos tavaliste paberijäätmetega. 

Avery kleepsetikettidel on QuickPEEL tehnoloogia, mis võimaldab etiketi aluspaberilt kiiresti eemaldada.

Saate oma Avery tooteid lihtsalt ja tasuta kujundada ning printida meie Avery Design & Print veebipõhise tarkvaraga, kust leiate malle, graafikat ja kujundusi.

Lisateavet ja näpunäiteid tarkvara kasutamise kohta leiate klikkides siia

Tarkvara leiate klikkides siia

 

Sarnased tooted