www.ITs24.ee

Esileht / KONTOR&KOOL / Etiketid ja kleebised / Valged etiketid / Etikett A4/100L 99,1x139mm valge B.OUT

Etikett A4/100L 99,1x139mm valge B.OUT

Tootegrupid

Tootekood: ZL7169B-100
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1-5 päeva

34,99 €

 

Etikett Avery Zweckform L7169B-100 - BLOCK OUT

Kleepuvad usaldusväärselt igasugustele materjalidele ja kuna on tagant tumedat värvi katavad kindlalt kinni kõik, mis jääb kleepsu alla. Midagi ei paista läbi! Ideaalsed vanade postisiltide üle kleepimiseks.

Avery Zweckformi aadressi etikettidele on väga mugav printida kirja/paki saaja andmeid lehel www.avery.fi - lihtsalt sisesta pakendil olev etiketi kood ja asu kujundama. Vastavalt etiketi koodile leiab programm ise sobivad mõõdud ning prindib lehele täpselt õiges mõõdus teksti või pildi.

Kuna programm on üles laetud veebi, uueneb see ise automaatselt ning jääb ära igasugune keerukas programmide installimine ja uuendamine. Luues eelnevalt mainitud lehele kasutajakonto on võimalik kõik etikettide kujundused salvestada isiklikku pilveruumi ning hiljem neid uuesti kasutada.

Avery etikettidel on QuickPEEL tehnoloogia, mis võimaldab etiketi aluspaberilt kiiresti eemaldada.

Uutel universaalsetel ja aadressietikettidel on kasutatud uudset Ultragrip tehnoloogiat. Lehti ääristab innovaatiline ja Avery Zweckformi poolt patenteeritud Ultragrip muster, tänu millele on võimalik printeril lehte paremini haarata, mis tagab võimalikult täpse printimise.

Ultragrip muster on 2018 aasta algusest lisatud kõigile Avery universaalsetele ja aadressi etikettidele.

Sarnased tooted