Esileht / KONTOR&KOOL / Etiketid ja kleebised / Valged etiketid / Etikett A4/100L 52,5x29,7mm valge

Etikett A4/100L 52,5x29,7mm valge

Tootegrupid

Kleebise spetsifikatsioon                                      
Mõõdud(mm) 52,5 x 29,7 mm
Pakend sisaldab 4000 kleebist / 100 lehte 
Printeri tüüp Universaalne - sobib kõigile printeritele
Tootja kood 3651
Liimi tüüp Permanentne
Värv Valge
Materjal Paber
Formaat A4 

 

Tootekood: Z3651
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva

24,99 €

Kogus:

 

Avery Zweckformi universaalsed etiketid Itshopis


Multifunktsionaalsed Avery Zweckformi kleebised 3679

A4 suuruses leht, lehel 10 kleebist mõõdus 97x55mm, 100 lehte pakendis


Kui oled tüdinud nurki lahti viskavatest kleepsudest, mis paari päevaga oma teekonna kellegi jalatalla all või prügikastis lõpetavad oled jõudnud siia, kuhu tarvis! Avery on loonud universaalsed kleepsud nii multifunktsionaalseks kui vähegi võimalik - need jäävad peaaegu kõigi siledate ja puhaste pindade külge (alustades kaustikukaanest ja lõpetades klaasuksega) ja sobivad kasutamiseks kõigis printerites ja koopiamasinates!


 

Saksa firma Avery Zweckformi kleepse saab kleepida kõigile siledatele, puhastele ja kuivadele pindadele (näiteks klaas, puit, plastik, paber, papp, kile, metall). Lisaks on need kleebised sobilikud kapiuste, sahtlite, riiulite, akende, kohvrite, pudelite, purkide, kilekottide ja konteinerite markeerimiseks.

Universaalseid kleebiseid on saadaval erinevates mõõtudes ja kujudes. Kleepsud on kergelt aluspaberi küljest eemaldatavad tänu Avery QuickPeel tehnoloogiale.

 


 

Kleepsud on otstarbekad kasutamiseks nii kontoris, koolis kui ka kodus - ideaalsed kui on tarvis esemeid või tooteid markeerida - need on abiks oganiseerimisel ja süsteemide loomisel ning kodu ja kontori korrastamisel / korras hoidmisel, nendega on võimalik luua erinevaid tooteetikette või sildistada esemeid (õpikuid, töövihikuid, kingakarpe, kilekotte, kaste, kiirköitjaid, konteinereid...). Sobivad nii suurtele kui väikestele ettevõtetele ja ka eraisikutele koduseks kasutamiseks. 

Avery on abiks, vaid kujutlusvõime on piiriks!

 


 Avery universaalsed etiketid itshopisAvery universaalsed etiketid itshopisAvery universaalsed etiketid itshopis

Avery universaalsed kleebised sobivad kasutamiseks nii tindi- kui ka laserprinterites ning kleebiste suurepärane prindiviimistlus jääb selge ja terav nii värviliselt kui mustvalgelt printides. 

Kleepse on ülilihtne kujundada kasutades Avery Zweckformi tasuta veebipõhist tarkvara Avery Design&Print. Sealt leiate terve hulga kasutusvalmis pilte ja valmis kujundatud malle. Saate luua ka täiesti algusest oma kujunduse, lisades etiketile soovitud elemente (ka ribakoode ja QR koode) ja printides välja. See on kiire ja lihtne. Kuna programm on üles laetud veebi, uueneb see ise automaatselt ning jääb ära igasugune keerukas programmide installimine ja uuendamine. Luues eelnevalt mainitud lehele kasutajakonto on võimalik kõik etikettide kujundused salvestada isiklikku pilveruumi ning hiljem neid uuesti kasutada.

Valides Avery Zweckformi etiketid aitate keskkonna eest hoolitseda, kuna nende toodetel on FSC® sertifikaat, mis tähendab, et need on valmistatud toorainest, mis on pärit rahvusvaheliselt tunnustatud vastutustundlikule metsamajandamisele pühendunud ettevõtetelt ja neid saab taaskasutada koos tavaliste paberijäätmetega. Alates 2021. aastast on Avery Zwecform kliimaneutraalne ettevõte ehk kõigil nende toodetel on süsihappegaasivaba tootmise märk, mis on sertifitseeritud Focus Future’i poolt. Lisaks arendab kleebiste tootja pidevalt 100% taaskasutatud materjalist valmistatud etikettide kategooriat.  Avery perekond usub, et sotsiaalne vastutus on tähtis ja selle pärast kaasab firma töötajaid ja kliente ökoloogilistesse protsessidesse ning hoolib juba kasutatud toodete õigest utiliseerimisest.

Universaalsetel ja aadressietikettidel on kasutatud uudset Ultragrip tehnoloogiat. Lehti ääristab innovaatiline 3D-rombikujuliste mikropunktmustritega riba, tänu millele on võimalik printeril lehte paremini haarata, ning see tagab võimalikult täpse lehe haaramise ja printimise. Ultragrip muster on 2018 aasta algusest lisatud kõigile Avery universaalsetele ja aadressi etikettidele. See muster on Avery poolt patenteeritud, mis tähendab, et ühelgi teisel kleepsude tootjal ei ole sellist lisa!

 

Tutvu Avery Design & Print võimalustega klikkides siia

 

Juhendi Avery Design & Print veebipõhise tarkvara kasutamiseks leiad klikkides siia

 

Olete Avery kleepse juba kasutanud? Palun jätke meile tagasiside e-posti e-pood@itshop.ee

 


 

Kui alles võrdlete pakutavaid etikette, on hea meeles pidada, et Avery Zweckformi kleebisetiketid on oma saksa kvaliteedi ja lihtsa veebipõhise tarkvaraga turu parimad kleebised. Oleme rõõmsad ja kinnitame Teile, et olete teinud mõistliku valiku kui otsustate liituda sadade tuhandete Avery Zweckformi kleepsetikettide kasutajatega üle terve Euroopa!

Sarnased tooted