Esileht / KONTOR&KOOL / Etiketid ja kleebised / Eriotstarbelised etiketid / Etikett 40x20mm ovaalne 10 lehte

Etikett 40x20mm ovaalne 10 lehte

Tootegrupid

Osta Etikett A4/10L 40x20mm ovaalne its24 e-poest. Meil on hea hind ja kiire tarne.

 

Tootekood: Z5086-10
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva

9,90 €

Kogus:

 

Etikett Avery Zweckform mõõdus 40x20mm, ovaalne

Avery 5086 on eemaldatavad ovaalsed kleepsetiketid,  36 etiketti lehel ja 360 etiketti pakendis. Nende kleebisetikettidega saate oma tooteid ajutiselt märgistada, teades, et saate need uuesti eemaldada ilma liimijääke jätmata. Etiketid kleepuvad usaldusväärselt paljudele erinevatele pindadele, kuid kui teie kliendid eemaldavad need oma ostetud toodetelt või kui teie eemaldate need uuesti kasutamiseks purkidelt või pudelitelt, ei jäta need maha liimijääke. Need iseliimuvad sildid on universaalsed - sobivad kasutamiseks kõigis printrites.

Avery eemaldatavad ovaalsed sildid aitavad teil ka keskkonna eest hoolitseda, kuna neil on FSC® sertifikaat, mis tähendab, et need on valmistatud toorainest, mis on pärit rahvusvaheliselt tunnustatud vastutustundlikule metsamajandamisele pühendunud ettevõtetelt ja neid saab taaskasutada koos tavaliste paberijäätmetega. 

Avery kleepsetikettidel on QuickPEEL tehnoloogia, mis võimaldab etiketi aluspaberilt kiiresti eemaldada.

Avery etikette saate lihtsalt ja tasuta kujundada ning printida meie Avery Design & Print veebipõhise tarkvaraga, kust leiate malle, graafikat ja kujundusi.

Lisateavet ja näpunäiteid tarkvara kasutamise kohta leiate klikkides siia

Tarkvara leiate klikkides siia

 

Sarnased tooted