Esileht / NUTISEADMED / Nutikodu / Broadlink RM4 Universal Smart IR Pult

Broadlink RM4 Universal Smart IR Pult

Tootegrupid

Osta Broadlink RM4 Universal Smart IR Pult its24 e-poest. Meil on hea hind ja kiire tarne.

 

Tootekood: 021144
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva

18,90 €

Kogus:

 

Broadlink RM4 Universal Smart IR Pult

 

BroadLink IR universaalne kaugjuhtimispult integreerib teie IR-seadmete juhtimise ühes hõlpsasti kasutatavas rakenduses "BroadLink"

KÕRGE ÜHILDAVUS
Toetab 50 000+ IR-juhitavat seadet, nagu teler, digiboksi, konditsioneer, ventilaator, videosalvesti, DVD ja palju muud.

Pilv värskendab pidevalt toetatud seadmete kogu, nii et teie RM4 mini ühildub alati uuemate seadmetega. Võimalus programmeerida oma seadmeid ja õppenuppe, kui teatud pilvandmed pole saadaval.

UUS BROADLINKI RAKENDUSE JUHTIMINE
Uus rakendus nimega BroadLink on nüüd saadaval App Store'is ja Google Plays. Uuel rakendusel on paremad kasutajakogemused seadistamisel ja stseenide loomisel. Pealegi, kui teil on Android-telefon, millel on IR-kiirgur ise, saate seda kasutada oma IR-seadmete juhtimiseks BroadLink Appi kaudu, enne kui otsustate meie toote osta. Märkus. RM4 mini toetab rakenduses konfigureerimiseks ainult 2,4 GHz (MITTE 5 GHz) Wi-Fi-d.

HÄÄLJUHTIMINE JA IFTTT
ühildub Alexaga, et juhtida teie telerit, digiboksi, konditsioneeri ja ventilaatoreid hääljuhtimisega, ühildub Google Home'iga teie konditsioneeri hääljuhtimiseks. Veenduge, et seadmeid saaks välisvõrkudest kaugjuhtida.

Rakenduses Amazon Alexa/Google Home/IFTTT Apps lubage oskus/teenus nimega BroadLink, linkige konto ja avastage seadmeid.

Sarnased tooted