Esileht / NUTISEADMED / Nutitelefonid ja lisad / Bluetooh kõlarid / Bluetooth kõlar BoomBox BT830

Bluetooth kõlar BoomBox BT830

Tootegrupid

Osta Bluetooth kõlar BoomBox BT830 its24 e-poest. Meil on hea hind ja kiire tarne.

 

Tootekood: PRO30-354
Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: Küsi!

34,90 €

 

BoomBox BT830 RGB Bluetooth kõlar

See kõlar tagab meile selge ja selge heli kodus või õues. See võimaldab meil kuulata FM-raadiot ja lemmikmuusikat nutitelefonist või muult andmekandjalt. See on varustatud Bluetooth 5.0 ja mitmete pistikupesadega (USB, SD, AUX). Kõlaril on taustvalgustuse muutmise võimalus. Vaatamata suurtele mõõtmetele on seda mugav kaasas kanda ja see tagab meile alati hea tuju kõikidel õueskohtumistel.

Palju võimalusi 

BoomBox BT830 kõlar ühildub täielikult kõigi Bluetooth- tehnoloogiaga varustatud seadmetega Kuid see pole veel kõik – tänu arvukatele pesadele (USB, microSD, AUX) saab muusikat esitada ka muudest allikatest, näiteks USB-mälupulgalt või microSD-kaardilt! Lisaks on BoomBox-il ka sisseehitatud FM-raadio . Tänu sisseehitatud LED - idele muudab võimalik erinevates värvides taustvalgus kõlari veelgi atraktiivsemaks. 

Kaasaskantav heliallikas

Kõlari saab praktiliselt kõikjale kaasa võtta! BT830 täidab oma funktsiooni nii õues kui ka siseruumides – saate hõlpsalt alustada iga peoga ning sisseehitatud mugav käepide võimaldab seadet lihtsalt liigutada.

Panusta kvaliteedile 

Sisseehitatud väga võimas 3600mAh aku võimaldab kõlaril töötada kuni kaks tundi. Läbimõeldud korpus ja kvaliteetne valjuhääldi tagavad kaasaskantava seadme kõrgklassi heli ning soliidne struktuur ja kaasaegne disain tagavad toote vastupidavuse pikaks ajaks! 

Spetsifikatsioon:

- Bluetooth: V 5.0

- Tegevusraadius: kuni 10 m

- Kõlarid:

2 x 3 W / 2,5 ”/ 4 oomi kõrgsagedusheli

2 x 8 W / 3 ”/ 4 Ohm bassikõlar

- Mõõdud: 444mm x 158mm x 199mm

- Sisendpinge : DC 5V

- Laadimisaeg : umbes 2 tundi

- Tööaeg: umbes 2 tundi

- Sisseehitatud aku: 3,7V 3600mAh

- RGB LED taustvalgus

- Pistikupesad: AUX, Micro USB 5V, Jack 6,3mm, USB, Micro SD

- Toetatud GRP

Sarnased tooted