Esileht / NUTISEADMED / Nutitelefonid ja lisad / Telefoni laadijad / Autolaadija 3,1A 2xUSB Joyroom valge

Autolaadija 3,1A 2xUSB Joyroom valge

Tootegrupid

Tootekood: C-A06W
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva

8,40 €

Kogus:

 

Autolaadija 2xUSB 3,1A Joyroom 

Mugav elektroonika laadimine autos on võimalik mitte ainult pikkade reiside ajal. Kompaktne laadija, mille saate sisestada sigaretisüütaja pesasse, tagab teile püsiva juurdepääsu energiaallikale. Üheaegselt saate laadida kahte seadet, sest sisseehitatud kiip tagab pinge ohutu eraldamise kahte USB-porti. Minimalistlik disain ja väiksus annavad laadijale hea väljanägemise igas auto interjööris.

* Kahe seadme korraga laadimine
* Toiteallikaks on sigaretisüütaja pesa
* Ühildub iOS, Androidiga
* Nutikas laadimine
* Kompaktne suurus
* Vastupidav kõrgetele temperatuuridele

Kiire ja nutikas laadimine
Joyroom C-A06 autolaadija laeb tõhusalt kõiki USB-porti kasutavaid seadmeid. Väljundpinge 3,1A muudab kogu protseduuri väga lühikeseks. Toode toimib hästi reisimise ajal püsiva toiteallikana, näiteks nutitelefoni, tahvelarvuti või GPS-seadmete toiteks. See on hädavajalik ka siis, kui sind napib aeg ja soovid oma telefoni, kaamerat või muud seadet täis laadida.

Kahe seadme korraga laadimine
Laadija on varustatud kahe USB-pordiga, et saaksite korraga toita kahte seadet. Ohutu laadimise tagab sisemine kiip, mis eraldab pinge mõlemasse porti. Laadija on vastupidav kõrgetele temperatuuridele, seega on laadimisprotsess alati kontrolli all.

Minimalistlik disain
See seade on mõeldud inimestele, kes hindavad funktsionaalsust ja head disaini. Tänu minimalistlikule disainile ja väiksusele näeb sisestatud laadija välja nagu auto originaalosa. See sobib ideaalselt iga automudeli interjööri.

Spetsifikatsioon:

* Kaubamärk: Joyroom:
* Tüüp: Autolaadija:
* USB-portide arv: 2:
* Sisendpinge: DC 12-24 V:
* Väljundpinge: 5V/3,1 A:
* Väljundvõimsus USB1 + USB2: 15 W Max

Sarnased tooted