Esileht / Arvutitool Canyon Vigil Gaming

Arvutitool Canyon Vigil Gaming

Tootegrupid

Tootekood: CND-SGCH2
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
ESTO järelmaks kuumaks al. 8,26 €

159,00 €

Kogus:

 

Arvutitool Canyon Vigil

5-otsaga nailonist alus 60 mm PU-ratastega
• Viimase põlvkonna Class-4 gaasitõstuk
• Tihe originaalvaht
• Kvaliteetne ökonahk
• Peatoe padi
• Reguleeritavad käetoed
• Maksimaalne tooli koormus – 130 kg
• Boonuskleebis komplektis
5-PUNKTILINE NAILONALUS 60 MM RASTUGA
Viie otsaga nailonist alus koos 60 mm polüuretaanratastega tagab toolile suurepärase stabiilsuse ja vaikse veeremise mis tahes pinnal. Tänu sellele liigub tool ilma liigse pingutuseta. Alatu abi täiuslikuks võiduks!
4TH GENERATION GAAS LIFT
Toolil on töökindel gaasitõstuk, mis võimaldab reguleerida istme kõrgust maksimaalse täpsusega. Tänu sellele saate mugavalt istuda iga laua taga, vältides käte ja õlgade asjatut pinget. Gaasitõstuk on valmistatud uusima tehnoloogiaga, mis on läbinud range testimise.
ÖKO-NAHA JA VAHUTÄIDIS
Tool on kaetud kvaliteetse ökonahaga, mis kajab premium-autode interjööris kasutatud nahaga. Seda on lihtne puhastada, see on kahjustustele vastupidav ja meeldiv puudutada. Kvaliteetne vahttäiteaine toetab õrnalt keha, aidates nii lihastel vältida ebamugavustunnet ja väsimust.
ALUMINE SELJATOE NIMETUGI
Alaseljale avaldatakse sageli liigset koormust, mistõttu pöörasime erilist tähelepanu nimmetoe padja kujundusele. See pakub teile maksimaalset mugavust isegi siis, kui soovite mitu tundi mängida. Istu mugavalt ja võida pikkades mängudes!
PEATUGI
Pikkade lahingute võitmine on võimalik ainult siis, kui olete heas tujus ja istute maksimaalselt mugavalt. Selle tagamiseks varustasime tooli pehme padjaga, mis pakub täiendavat tuge peale ja võimaldab kaelal puhata. Ei mingit pingetunnet kaelas ja õlgades!
MAKSIMAALNE MUGAVUS TEIE KÄTE JAOKS REGULEERITAVAD KÄETOTED
Need käetoed on loodud kasutades uusimat tehnoloogiat. Neid saab liigutada üles ja alla ning need on kaetud pehme kattega. See võimaldab teil pikka aega vältida käte ülekoormust. Saavutage maksimaalne mugavus isegi pärast mitut tundi mängimist!

Sarnased tooted